Model in Milan VII.

15:42Jak vypadá můj běžný den v Miláně? Vstávám okolo 9 hodiny, nasnídám se a poté obcházím castingy. Povětšinou  si stíhám odskočit domů na oběd, když je méně času, scházím  se s holkami na oběd v centru a odtamtud pokračuji v obíhání castingů. Domů se  nevracím později než v 5. Pokud mám energii, vydám se po krátkém odpočinku doma do fitness centra Downpown palestre, které patří mezi jedno z nejlepších fitness center v Miláně - naštěstí máme první měsíc zdarma! Obvykle si dávám 20-40 minut kardia, poté nějaké posilování. Také už jsem vyzkoušela pár lekcí - např. jógu, ze které jsem byla nadšená; trampolíny, step aerobic nebo fitbox. Pobyt ve fitku často zakončuji 20 minutami v sauně. Večer si dám večeři, občas si s holkami otevřeme víno, které je tu k sehnání již od 1,50 Eur. Většinou nepijeme víno samotné - součást večerní siesty bývá čokoláda popř. sýry a olivy.
Po večerech si obvykle volám s českými kamarády, snažím se naučit se něco do školy nebo tvořím videa. Spát chodíme kolem půlnoci.

Na první fotce můžete vidět showroom Vicedomini, na druhé fotce naprosto božskou pinacoladu podávanou v koksovém ořechu z večerního aperitiva v restaruaci 55. Na fotce společně s cappuccinem můžete vidět typickou milánskou "pizzu" (tuším, že skutečná název je jiný), která má tlustší vrstvu těsta než klasická neapolská pizza. Já ovšem zůstávám věrná tenké a kulaté variantě. Jinak kavárnu Princi mohu jedině doporučit!
Fotka s rybou byla pořízena v jednom aquariu, kde jsem se byla podívat s mou polskou kamarádkou Meg. Následují fotka skvělé italské zmrzliny a fotka s mou českou" roomejtkou" Anetkou, v pasáži Viktora Emanuela III. You Might Also Like

0 komentářů

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel