Modeling: New faces I.

10:27


Genetika a posléze genetické predispozice způsobující na náš vzhled jsou pro mě fascinující záležitostí. Je úžasné, jak jsme každý naprosto jiní! Zkoumáním lidských tváří se zabývá mnoho psychologů. Nedávno jsem viděla zajímavý dokument o určování "velikosti" naší atraktivity, na základě proporcích našeho obličeje. Za nejatraktivnější vzhled u žen jsou považovány ženské prvky jako velké oči, plné rty a malý nos. Tento fakt bych určitě podpořila v rámci komerčního modelingu. Pro mě je ale určitě mnohem zajímavější tzv. "fashion (nebo také strong) face type" - takové dívky se totiž většinou vymykají často okoukaným ideálům krásy. Mají výrazné netypické rysy, což dělá jejich tvář zapamatovatelnou. Mnohým se některé hodně osobité strong face typu Kasia Jujeczka, Daphne Groeneveld nelíbí, zvláště tedy mužské části. Mně osobně takové typy nevadí, konkrétně z Daphne jsem opravdu unesená, avšak i já určitě u dívek preferuji symetrii a ženské prvky - např. malé pršáčky před velkou skobou, oblé rysy tváře před ostrými. 

Dnes bych vám ráda představila pár slečen,dle mého velmi nadějných tváři modelingu, které kariéra ještě čeká a zatím si teprve vytváří silný book.

Více v celém článku.První z nich je Oliwka Wedzicha z Polska, která se nedávno objevila v Daily Duo na models.com. Oliwka mi typově přijde jako taková druhá Cara Delevigne, ale  mě  Oliwka přije ještě zajímavější. . Mnozí "nezainteresovaní" do modelingu by jí pravděpodobně doporučili vytrhat si obočí, ale právě to podrthuje Oliwky krásné zelené oči. Koneckonců, každý scout, fotograf či booker dá každé začínající modelce radu "Hlavně si netrhej obočí a nebarvi vlasy!". Co jsem vypozorovala z models.com, Oliwka má kontrakt už s mnohými top agenturami (např.: Donna Tokyo nebo Women Milan), takže předpokládám, že o ní ještě mnoho uslyšíme!


Další  new face je sedmnáctiletá Barbora Gladišová, rodačka ze slovenského Prešova. Jelikož je Barča ve stejné agentuře jako já, měla jsem možnost ji několikrát vidět "face to face" - Barča je opravdu krásná i v šest hodin ráno s pár pupínky na čele a kruhy pod očima, což se asi také nedá říct o všem modelkách, které jsem potkala. Je milá a přátelská, má krásnou postavu a rozhodně není namyšlená. Barča letos poprvé vycestuje do zahraničí, tuším že do směrem na Východ, tak držím palce!

Poslední slečnou, kterou vám dnes představím, je devatenáctiletá Birtka Rosie Sophia Ashley, která je momentálně v Milánu, zastupovaná Independent Models MGMT. Ashley je krásná 178 cm vysoká zrzka. Určitě má výhodu, že je zrzavá od přírody (stejně jako já, haha) - pokud tedy zrovna zrzky "frčí". S Ashley jsem měla možnost strávit jen pár chvil, ale opět to byla velmi příjemná holčina, navíc se super britským akcentem, což sice modelingu nic nepřidává, ale já rozhodně byla ráda za možnost pocvičit si nejtradičnější formu anglického jazyka. Pokud vím, dostala i nějaké přehlídky na FW/Feb 2015, takže už se do povědomí módních návrhářů určitě dostala.
You Might Also Like

2 komentářů

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel