Summer Vibes 2016

5:26Léto sice oficiálně ještě nezačalo, ale tuším, že ten kdo má již po maturitě nebo po zkouškách, je už tzv. na prázdninách, stejně jako já. Sluneční paprsky, spousta volného času a teplota přesahující 20 stupňů mě nutí přemýšlet, jak léto 2016 strávím...
Nehoda, díky které jsem skončila na necelé dva týdny v nemocnici, mi překazila můj odlet do Madridu, kam jsem měla jet "modelkovat" a vrátit se až 11.července. Momentálně je v jednání, zda-li do Madridu můžu odletět později, nebo nakonec zůstanu doma (což bych nerada), tak mi držte palce! 

Ať už do Madridu odjedu či nikoli, o prázdninách mám určitě v plánu jet na vodu s kamarádkami, poté tradiční "sklípkování", alá návštěva vinného sklípku mého dědečka. Dále chci navštívit Barcelonu a možná se zajet podívat do Tater, protože příroda mi už strašně moc chybí. V červenci budu skládat zkoušku IELTS, takže poslední dva týdny v červenci se ponesou ve jménu učení, ranních výběhů a večerních "pofelů" s přáteli na Letné. Samozřejmostí je také brigáda... (hlavně sehnat nějakou zábavnou!)

Určitě se chci také zapojit do nějaké dobročinnosti - zatím mě lákají návštěvy dětí v nemocnici, nebo vyjet na workcamp. Dále se těším, že se konečně naplno pustím do blogování a také do čtení knih! Já za sebe doporučuji Paula Coeleho, který mi příjemně zkrátil pobyt v nemocnici a zároveň mě trochu poučil o životě (kdo ho neznáte, začněte třeba Alchymistou!).

Jakou knihu máte na svém seznamu knihy na léto vy? :-)

You Might Also Like

0 komentářů

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel