Kam na longboard? /Praha/

1:20


Kde v Praze jezdit na longboardu?

Cyklostezka Krejcárek-Hlavní nádraží
Po této cyklostezce jezdím ráno do školy. Naštěstí jí sjíždím dolů z z mírného (ale nepozorovatelného kopečka, bát se nemusíte) směrem z Krejcárku. Když pojedete opačným směrem tak se docela nadřete.

Letná
Tady trávím na longboardu  nejvíce času. Miluji Letnou. Je to jedna velká placka, tudíž se nemusíte nikde drápat do kopců, a když chcete odpočívat, zakotvíte to pod kyvadlem, nejlíp se sklenicí vychlazeného piva. A pak si jen vychutnáváte jeden z nejkrásnějších pohledů na Prahu.

Stromovka
Stromovku mám docela z ruky, moc se tam nedostanu, ale i tam to můžu doporučit. Myslím, že longboarďáci mají stromovku na pojezdy nejraději. Terén je rovinatý, tu a tam najdete menší kopeček.

Žluté lázně
Žluté lázně považuji za nejhezčí cyklostezku v Praze. To si ale myslí evidentně i další jedinci, proto je tu často dost plno. Pokud vám ale nevadí 3x za jízdu říct "s dovolením", určitě se sem vydejte.

Ladronka
Krásná cyklostezka na okraji Prahy. Také jeden z mých tipů.

Strahov
Na Strahově jsem nikdy na Longboardu nebyla, ale určitě je super kvůli svým kopcům na zkoušení slidů.

To jsou mé tipy, pokud pojedete někam cíleně, jinak samozřejmě stačí vzít longboard do ruky a jezdit kudy se vám zachce. Nejlepší pojezdy jsou samozřejmě v noci na silnici, jen musíte dávat pozor na auta a policii, ale stojí to za to!
You Might Also Like

1 komentářů

  1. A co třeba Petří? http://javes.eu/longboarding/kam-na-longboard-v-praze-petrin-hill-freeride-video/ ;)

    OdpovědětVymazat

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel