Kavárna: POD LIPAMI

13:25

Ráda bych vám představila několik svých oblíbených míst k posezení. Ať už to budou kavárny, bistra či puby, mohu využít toho, že jsem rozená Pražačka a nějaký ten přehled, kam si jít sednout s přáteli či s knihou, mám.


První kavárnou je kavárna pobočky Mamma Coffee, Pod Lipami v ul. Čechova na Letné. Mám ji nedaleko školy, proto když mám pauzu, zalítávám právě tam.

Zahrádka: ANO
Sojové mléko: ANO

V nabídce najdete to, co ve většině kaváren. Kávy, čaje, domácí limonády, cidery, pivo...plus je, že za příplatek dostanete i DOBRÉ sojové mléko. Ne totiž všude dostanete možnost udělat kávu z rostlinného mléka, a když už, nemusí být zrovna dobré chuťově. Z jídla jsou v nabídce sladké zákusky - cena většinou okolo 45 Kč (já osobně doporučuji brownies). Jediné co postrádám je slané pečení.
V létě je k dispozici nádherná zahrádka před kavárnou - rozhodně se nemusíte bát přílišného ruchu, ulice je klidná. Obsluha je samozřejmě milá a poměrně rychlá. Oceňuji kartičku pro pobočku Mamma Coffee - každý 10. kávový nápoj je zdarma. Mně se to určitě vyplatí!

You Might Also Like

4 komentářů

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel