Snapy, postava, míry

10:46

 Modeling už dělám nějakou dobu a z každého focení snapů si vyžádám fotky, abych viděla, jak se mi mění postava. Ráda bych vám ukázala poslední 2 focení snapů a něco málo k tomu dodala.

Červenec 2014:
Míry 83-59-88
Myslím, že tohle bylo mé nejhubenější období za celý můj život. Zvláštní, že touto dobou jsem ani nijak extra hubená být nechtěla/nepotřebovala, neboť cesty do zahraničí se většinou zařizují v květnu a to jsem dle milánských bookerů měla moc "nasvalená stehna" , což nepopírám, protože svaly jsem opravdu měla neboť jsem 4x týdně trénovala volejbal a chodila běhat. Avšak svalům asi jen tak neřeknete "nedělejte se", tudíž jsem zkrátka měla smůlu a nikam nejela. Když začaly prázdniny, přestala jsem trénovat a kvůli nedostatku času jsem i přestala běhat, což se projevila na celé mé postavě a kupodivu jsem zhubla asi 2kg (i když svalů, pro modelku je zhubnutí svalů pozitivní, jak skvělé!). Našla jsem si 2 brigády a každý den jsem navštěvovala kurz německého jazyka, tudíž můj den vypadal ve stylu: Vstávání v 8-snídaně-v práci jsem přežívala na bio-ovocných moštech (a to jsem jich pila nejspíš až nezdravě moc), čímž jsem se když tak o tom zpětně přemýšlím, nejspíš krásně pročistila. Plus jsem si nosila oříšky (na zasycení) a ovoce na energii. Následoval kurz německého jazyka - když jsem stíhala, zašla jsem si občas na nějaký ten quiche do nějakého "hipstrbistra" a po kurzu jsem zase spěchala do práce za bar, kde jsem furt někoho obsluhovala a večer se vrátila vyřízená okolo 2-3hod. ranní a rovnou jsem zalehla do postele. Takový režim jsem měla asi týden, poté jsem se snažila si práci rozvrhnout tak, abych neměla dvě brigády v jeden den. Pamatuji si jak jsem se jen tak informativně měřila a s překvapením jsem naměřila o 2 cm méně přes boky a přes pas.
Napsala jsem tedy bookerce, že jsem se zbavila svalů a shodila asi i nějaký ten tuk (břicho jsem měla úplně ploché), tak jsem šla hned na focení snapů.


 Více pod perexem











Srpen, po volejbalovém soustředění, 2014:
Míry 84-63-90
Postavu z července se mi bez problémů dařilo držet celé léto - ačkoli jsem jedla už více a nebyla stále jen na nohou. Poté jsem ale měla 3-týdenní soustředění, kde jsem samozřejmě všechny svaly nabrala zpátky a já se konečně přesvědčila, že volejbal a modeling skutečně nejdou dohromady. Avšak bylo již pozdě, než se ztratí svaly, zase to nějaký ten čas trvá. Dostala jsem nabídku na smlouvu s jednou prestižnější agenturou na základě fotek z července, avšak jak to tak bývá, chtěli fotky nové. Na následující fotce můžete vidět zvětšení břicha (což je tedy možná z toho, že jsem fotku fotila po obědě :D). Největším problémem ovšem byly cihličky na nohou a větší stehna - díky svalům. Nic se tedy nekonalo a já zase nastoupila do školy, do třeťáku, na naší škole nejnáročnějšího ročníku. Dle mé bookerky jsem měla 90% šanci jet do Shanghaie, avšak když mi řekla, že musím odjet minimálně na tři měsíce, odmítla jsem, neboť čím jsem starší, tím jsem zodpovědnější a já chci mít radši v pohodě školu, než někde poletovat po castinzích. Resp. pokud bych odjížděla třeba v květnu a školu si uzavřela dřív, rozhodně budu mít menší nervy, než kdybych přerušila školní rok na tři měsíce, vrátila se třeba v březnu a vše bych musela dodělávat a do toho se učit novou látku.



ŘÍJEN 2014:
Jelikož nyní nikam cestovat nechci, žádné nové snapy nefotím. S mou postavou se to má  tak - míry 83-61-89, na nohou mám svaly, břicho mám hezky ploché a vyrýsované. Postavu si udržuji tréninky 3x týdně a 2x týdně chodím běhat. Jsem šťastná, mám dost energie (když zrovna neprší) a každý den si dopřávám řádek či dva čokolády, naprosto bez výčitek. :-) Předpokládám, že když měsíc před sezonou přestanu trenovat, svaly zmizí a ja budu mit zase "idealni" model´s figure. Ale bůh ví co bude, jestli ještě modeling budu chtít dělat a jestli se nepokusím najít si nějakou jinou práci v zahraničí, kde bych měla jisté, že si něco vydělám.

Fotky: 2WSCOUT

You Might Also Like

1 komentářů

  1. Dnes jsem narazila na váš blog a už jsem ho projela až do konce. Jste opravdu skvělé! :) A ty jsi nádherná, máš boží postavu a vlasy. Já sama jsem zrzka a na zrzavý vlasy jsem docela ulítlá :D.

    OdpovědětVymazat

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel