Modeling: New faces II.

12:25

Opět jsem si vybrala pár zajímavých tváři holek z Česka, které mě v poslední době zaujaly. V celém článku můžete vidět více.

Natálii M. je naprosto éterická bytost. Vypadá jako víla, - křehká s oblými rysy. Dokážu si ji představit v nějaké kampani pro Pradu, nebo na přehlídce Niny Ricci. . Ve světe ještě zatím nebyla, je jí teprve 15 let - (naštěstí!) se v poslední době přihlíží k zákonům - a to neposílat za prací do zahraničí holky pod 16 let. Tak uvidíme, ja to Natálce půjde.Diana G. je zastupována agenturou CZmodels, původně je tuším z Ruska, nebo alespoň jeden z jejích rodičů pochází z Ruska pochází. Jedinou brzdou v kariéře může být její nízká výška (173 cm). S Dianou jsem měla možnost natáčet reklamu pro Bohemia Energy, kde jsme hrály dvě kamarádky, takže mohu potvrdit, že i naživo vypadá tak skvěle jako na fotkách. Diana také dobře zpívá, jak jsem se později dozvěděla, takže je možné, že se s ní setkáme jako se zpěvačkou, než jako s modelkou.
Žaneta R. je zastupovaná PURE MGMT. Žaneta má typický dívčí tvář. Žaneta je nyní tuším v Tai-peii, tak uvidíme, jak se jí bude dařit. :-)
You Might Also Like

0 komentářů

Popular Posts

Like us on Facebook

Youtube Channel